Nazwa produktucena bruttocena netto
Kosiarki (37)
Aerator przyczepka TA365700.004634.15
Brona3250.002642.28
Brona pazurowa609.00495.12
Deflektor tylnego wyrzutu do traktorów CT/CTH369.00300.00
Kosiarka bijakowa PROFI 6990.005682.93
Lemiesz do odśnieżania do traktora Husqvarna1839.001495.12
Lemiesz do odśnieżania PF 21 PF 21 AWD4149.003373.17
Lemiesz do odśnieżania R11C 13C 15C 15V2 PR181999.001625.20
Lemiesz do odśnieżania R15V2 AWD, PRO 18 AWD2390.001943.09
Lemiesz do odśnieżania Ridery PR i PF z roku produkcji 20084490.003650.41
Łańcuchy śniegowe bez kolców550.00447.15
Łańcuchy śniegowe z kolcami639.00519.51
Obciążniki - przeciwciężar do riderów299.00243.09
Obciążniki - przeciwciężar do traktorów529.00430.08
Obciążniki na koła do riderów539.00438.21
Pług wirnikowy do traktora Husqvarna6859.005576.42
Pług wirnikowy PROFI do Riderów6860.005577.24
Pojemnik na trawę do traktorów LT i YT1400.001138.21
Pokrowiec na Rider279.00226.83
Pokrowiec na traktor CT, CTH349.00283.74
Pokrowiec na traktor YT, YTH, LT, LTH349.00283.74
Przyczepka 2751939.001576.42
Przyczepka PROFI TR3502345.001906.50
Przyczepka Promo799.00649.59
Rampy załadunkowe proste 200x1500x35 O3L-3459.00373.17
Rampy załadunkowe proste 200x2000x50 O4L-3759.00617.07
Rampy załadunkowe wygięte 200x1500x35 O3BL-3459.00373.17
Rampy załadunkowe wygięte 200x2000x50 O4BL-3749.00608.94
Rozsiewacz 30kg939.00763.41
Rozsiewacz 75kg1390.001130.08
Rozsiewacz PROFI5089.004137.40
Skaryfikator - Wertykulator1239.001007.32
Szczotka do riderów7899.006421.95
Szczotka obrotowa do traktorów Husqvarna7899.006421.95
Walec - Rolka1029.00836.59
Zbieracz - kosz do trawy2190.001780.49
Zespół koszący COMBI 1034199.003413.82
Akcesoria, materiały
    eksploatacyjne (70)
Filtr oleju Kohler 15,17,20,22 KM75.0060.98
Filtr powietrza Kohler 15, 17, 20, 22 KM105.0085.37
Głowica żyłkowa P25 do Colibri II, II +, II S75.0060.98
Głowica żyłkowa P35 do McCulloch, Partner85.0069.11
Głowica żyłkowa S35 M1069.0056.10
Głowica żyłkowa SII M12192.00156.10
Głowica żyłkowa T25 M1075.0060.98
Głowica żyłkowa T35 M1090.0073.17
Głowica żyłkowa T35 M1290.0073.17
Głowica żyłkowa T45X M12146.00118.70
Imadełko do ostrzenia łańcucha68.0055.28
Kanister Combi New138.00112.20
Łańcuch tnący 0,325\", dłuto, 1,5mm, 28z H2153.0043.09
Łańcuch tnący 0,325\", półdłuto, 1,3mm, 28z H3052.0042.28
Łańcuch tnący 0,325\", półdłuto, 1,5mm, 28z H2553.0043.09
Łańcuch tnący 3/8\", dłuto, 1,5mm, 28z H42\"58.0047.15
Łańcuch tnący 3/8\", dłuto, 1,5mm, 28z OR 73LPX58.0047.15
Ogniwo łączące z nitami łańcucha 95VP, 95VPX, H30 podziałka .325\" 1,3mm - 1 opakowanie 70.0056.91
Olej do paliwa do silników dwusuwowych LS+45.0036.59
Olej do silników czterosuwowych WP SAE 30 0.6l.20.0016.26
Olej do silników czterosuwowych WP SAE 30 1.4l.45.0036.59
Pilnik okrągły do ostrzenia piły łańcuchowej - Husqvarna, Oregon7.005.69
Pilnik płaski do ograniczników piły łańcuchowej Husqvarna, Oregon15.0012.20
Prowadnica piły łańcuchowej 0.325\" 13\" 1,3mm98.0079.67
Prowadnica piły łańcuchowej 0.325\" 13\" 1,5mm HQV98.0079.67
Prowadnica piły łańcuchowej 0.325\" 15\" 1,3mm108.0087.80
Prowadnica piły łańcuchowej 0.325\" 15\" 1,5mm104.0084.55
Prowadnica piły łańcuchowej 0.325\" 18\" 1,5mm124.00100.81
Prowadnica piły łańcuchowej 3/8\" 15\" 1,5mm (szeroki chwyt)115.0093.50
Prowadnica piły łańcuchowej 3/8\" 15\" 1,5mm (wąski chwyt)108.0087.80
Prowadnica piły łańcuchowej 3/8\" 18\" 1,5mm (szeroki chwyt)141.00114.63
Prowadnica piły łańcuchowej 3/8\" 18\" 1,5mm (wąski chwyt)141.00114.63
Prowadnica piły łańcuchowej 3/8\" 20\" 1,5mm (szeroki chwyt)151.00122.76
Prowadnica piły łańcuchowej 3/8\" 20\" 1,5mm (wąski chwyt)151.00122.76
Prowadnik do ostrzenia tarcz Maxi S, XS, Scarlett, Opti75.0060.98
Prowadnik pilnika 4,0mm25.0020.33
Prowadnik pilnika 4,8mm25.0020.33
Prowadnik pilnika 5,5mm25.0020.33
Prowadnik rolkowy pilnika 4,0mm 1,3mm 3/8\" MINI38.0030.89
Prowadnik rolkowy pilnika 4,8mm 1,3mm43.0034.96
Prowadnik rolkowy pilnika 4,8mm 1,5mm43.0034.96
Prowadnik rolkowy pilnika 5,5mm 1,5mm43.0034.96
Smar do przekładni kątowych wykaszarek i wycinarek20.0016.26
Smarowniczka32.0026.02
Szablon do ograniczników .325\"15.0012.20
Szablon do ograniczników 3/8\"15.0012.20
Szablon do ograniczników 3/8\" micro15.0012.20
Tarcza nożowa do trawy Grass67.0054.47
Tarcza nożowa do trawy Multi 67.0054.47
Tarcza tnąca zębata MAXI X, XS60.0048.78
Torba na pilarkę166.00134.96
Zestaw do ostrzenia .325\" H25 1,5mm72.0058.54
Zestaw do ostrzenia .325\" H30 1,3mm PIXEL72.0058.54
Zestaw do ostrzenia 3/8\" H42 1,5mm72.0058.54
Żyłka do wykaszarek 1,5 mm17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 1,5 mm Whisper17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 2,0 mm 17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 2,0 mm Whisper17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 2,4 mm17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 2,4 mm Whisper17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 2,4 mm X-FORCE55.0044.72
Żyłka do wykaszarek 2,7 mm17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 2,7 mm Whisper60.0048.78
Żyłka do wykaszarek 2,7 mm X-FORCE82.0066.67
Żyłka do wykaszarek 3,0 mm17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 3,0 mm Whisper17.0013.82
Żyłka do wykaszarek 3,0 mm X-FORCE87.0070.73
Żyłka do wykaszarek 3,3 mm80.0065.04
Żyłka do wykaszarek 3,3 mm X-FORCE102.0082.93
Żyłka tnąca FlexiBlade 2,5/2,65/3,0/3,5/4,099.0080.49
Odzież ochronna (29)
Buty ochronne, Functional 24349.00283.74
Buty ochronne, Functional 28429.00348.78
Buty skórzane z ochroną przed przecięciem 20809.00657.72
Buty skórzane z ochroną przed przecięciem, Technical 241199.00974.80
Kask drwala225.00182.93
Kurtka do prac wykaszarką279.00226.83
Kurtka Functional do prac leśnych 415.00337.40
Kurtka Technical do prac leśnych 809.00657.72
Ochronniki słuchu Gardener52.0042.28
Ochronniki słuchu z osłoną twarzy z pleksi dla ogrodnika117.0095.12
Ochronniki słuchu z pałąkiem89.0072.36
Ochronniki słuchu z pleksiglasową osłoną twarzy174.00141.46
Ochronniki słuchu z radiem FM pałąk419.00340.65
Ochronniki słuchu z siatkową osłoną twarzy174.00141.46
Okulary ochronne Sun50.0040.65
Okulary ochronne Sun X72.0058.54
Okulary ochronne Yellow X72.0058.54
Rękawice CLASSIC55.0044.72
Rękawice CLASSIC Light58.0047.15
Rękawice FUNCTIONAL81.0065.85
Rękawice FUNCTIONAL z wkładką antyprzecięciową117.0095.12
Rękawice FUNCTIONAL zimowe117.0095.12
Spodnie do prac wykaszarką430.00349.59
Spodnie Functional 20A do pasa z ochroną przed przecięciem540.00439.02
Spodnie Functional 20A ogrodniczki z ochroną przed przecięciem560.00455.28
Spodnie ochronne Pro Light 20, model A540.00439.02
Spodnie Technical 20A do pasa z ochroną przed przecięciem929.00755.28
Spodnie Technical 20A ogrodniczki z ochroną przed przecięciem959.00779.67
Suszarka do butów90.0073.17
Narzędzia leśne i ogrodowe (29)
Dźwignia - obracak236.00191.87
Dźwignia - obracak 140cm460.00373.98
Futerał Combi z Polietylenu dla drwala55.0044.72
Futerał tylny na narzędzia dla drwala99.0080.49
Hak95.0077.24
Kleszcze 20cm115.0093.50
Kleszcze 30cm175.00142.28
Klin do obalania 14cm35.0028.46
Klin do obalania 20cm40.0032.52
Klin do obalania 25cm50.0040.65
Klin do obalania MG 13cm85.0069.11
Klin do rozłupywania 18cm stal92.0074.80
Ostrzałka do siekier i noży 51.0041.46
Pas narzędziowy dla drwala119.0096.75
Pas narzędziowy drwala580.00471.54
Siekiera Merlin - 2,5 kg GP95.0077.24
Siekiera PROF 50 - 1,2kg 81.0065.85
Siekiera PROF 60 - 1,5kg85.0069.11
Siekiera PROF 80 - 1,6kg104.0084.55
Siekiera rozłupująca X11 - 1075g/44,3cm 122440160.00130.08
Siekiera rozłupująca X17 - 1570g/59,9cm 122460226.00183.74
Siekiera rozłupująca X25 - 2430g/72,2cm 122480265.00215.45
Siekiera uniwersalna X15 - 1520g/59,9cm 121460199.00161.79
Siekiera X10 - 980g/44,3cm 121440 170.00138.21
Siekiera X7 - 640g/35,5cm 121420159.00129.27
Siekiera z klinem PROF 80 - 2,0kg 137.00111.38
Tablica \"UWAGA! ŚCINKA DRZEW WSTĘP WZBRONIONY\"35.0028.46
Taśma miernicza 15m229.00186.18
Taśma miernicza 20m239.00194.31
Części zamienne (135)
Amortyzator duży do pilarki Husqvarna H26224.0019.51
Amortyzator duży do wycinarki Husqvarna H265RX21.0017.07
Bęben sprzęgła do pilarek Husqvarna H340, 345, 350 0,325\"66.0053.66
Bęben sprzęgła do pilarek Husqvarna H340, 345, 350 0,325\"75.0060.98
Bęben sprzęgła do pilarek Husqvarna H346XP, 351, 357XP 0,325\"82.0066.67
Bęben sprzęgła do pilarek Husqvarna H357XP, 359 3/8\"94.0076.42
Bęben sprzęgła do pilarek Husqvarna H36, 41, 136, 141 0,325\"66.0053.66
Bęben sprzęgła do pilarek Husqvarna H36, 41, 136, 141 0,325\"66.0053.66
Bęben sprzęgła do pilarek Husqvarna H40, 45 0,325\"65.0052.85
Bęben sprzęgła do pilarek Partner P351, 370, 390, 420 3/8\"60.0048.78
Bęben sprzęgła do pilarek Partner P351, 370, 390, 420 3/8\"92.0074.80
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H136,137186.00151.22
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H254965.00784.55
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H257993.00807.32
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H340496.00403.25
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H345E560.00455.28
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H346XP780.00634.15
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H346XP New Edition524.00426.02
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H350, H351504.00409.76
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H353738.00600.00
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H357XP n/t 15mm 993.00807.32
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H359887.00721.14
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H372XP, H3711157.00940.65
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H40729.00592.68
Cylinder kpl. do pilarki Husqvarna H55650.00528.46
Cylinder kpl. do wykaszarki Husqvarna H232R715.00581.30
Cylinder kpl. do wykaszarki Husqvarna H235R732.00595.12
Cylinder kpl. do wykaszarki Husqvarna H245R728.00591.87
Cylinder kpl. do wykaszarki Husqvarna H250R900.00731.71
Cylinder kpl. do wykaszarki Husqvarna H323R433.00352.03
Cylinder kpl. do wykaszarki Husqvarna H323R II - fi 34mm433.00352.03
Cylinder kpl. do wykaszarki Husqvarna H333R625.00508.13
Cylinder kpl. do wykaszarki Husqvarna H343R833.00677.24
Dźwignia gazu kpl. do pilarki H26230.0024.39
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H235, 235e, 240, 240e16.0013.01
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H242, H246, 42 30μ69.0056.10
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H242, H246, 42 44μ69.0056.10
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H254, 25775.0060.98
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H340, 345, 350, 346XP 30μ 50.0040.65
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H340, 345, 350, 346XP 44μ50.0040.65
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H340, 345, 350, 346XP 80μ50.0040.65
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H353, 346XP 30μ52.0042.28
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H353, 346XP 44μ52.0042.28
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H353, 346XP 80μ48.0039.02
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H357XP, 359 44μ49.0039.84
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H357XP, 359 80μ49.0039.84
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H36, 41, 136, 141 80μ31.0025.20
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H36, 41, 136, 141, 137, 142 30μ 30.0024.39
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H362XP, 365, 371XP, 372XP 30μ75.0060.98
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H362XP, 365, 371XP, 372XP 80μ69.0056.10
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H40, 4528.0022.76
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H435, 435e, 440e59.0047.97
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H445, 445e, 450e 30μ 40.0032.52
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H445, 445e, 450e 44μ40.0032.52
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H445, 445e, 450e 80μ37.0030.08
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H51, 55 n/t43.0034.96
Filtr powietrza do pilarek Husqvarna H51, 55 s/t34.0027.64
Filtr powietrza do pilarek Partner 351, 370, 390, 42015.0012.20
Filtr powietrza do wycinarek Husqvarna H343F, 345Fx, 345Fxt19.0015.45
Filtr powietrza do wykaszarek Husqvarna H232R, 235R15.0012.20
Filtr powietrza do wykaszarek Husqvarna H333R, 335R16.0013.01
Filtr powietrza do wykaszarek Husqvarna H343R, 343FR, 345Rx19.0015.45
Gaźnik do pilarek Husqvarna H137, 142160.00130.08
Gaźnik do pilarek Husqvarna H254XP, 257, 262XP300.00243.90
Gaźnik do pilarek Husqvarna H357XP, 359300.00243.90
Gaźnik do pilarek Husqvarna H371XP, 372XP310.00252.03
Kółko pływające (zębatka) 0.325\"-7 M OR11892/HQV26.0021.14
Kółko pływające (zębatka) 0.325\"-9 D OR13624/HQV26.0021.14
Kółko pływające (zębatka) 3/8\"-7 D OR68210/HQV26.0021.14
Kółko pływające (zębatka) 3/8\"-7 M OR18720/HQV26.0021.14
Osłona przeciw-trocinowa do pilarek Husqvarna H365, 371XP15.0012.20
Pasek do napędu kosiarki Partner P48D28.0022.76
Podstawa silnika do kosiarki FLYMO PC40065.0052.85
Rozrusznik kpl. do pilarki Jonsered 670, 630, 62579.0064.23
Silnik do kosiarki FLYMO E300199.00161.79
Sprężyna rozrusznika do pilarek Husqvarna H137, 14236.0029.27
Sprężyna rozrusznika do pilarek Husqvarna H36, 40, 51, 55, 136, 14125.0020.33
Sprężyna rozrusznika do pilarek Husqvarna H365, 371XP35.0028.46
Sprężyna rozrusznika do pilarkek Husqvarna H254XP, 257, 26245.0036.59
Sprężyna rozrusznika do pilarki Husqvarna H24243.0034.96
Sprężyna rozrusznika do pilarki Husqvarna H575XP35.0028.46
Sprężyna rozrusznika do pilarki Husqvarna H6137.0030.08
Sprężyna rozrusznika do pilarki Partner P35135.0028.46
Sprężyna rozrusznika do wykaszarek Husqvarna H232R, 235R, 343R35.0028.46
Sprężyna rozrusznika do wykaszarki Husqvarna H125R35.0028.46
Sprężyna rozrusznika do wykaszarki Husqvarna H250R 37.0030.08
Sprzęgło do pilarek Husqvarna H254XP, 257, 51125.00101.63
Sprzęgło do pilarek Husqvarna H340, 345, 350, 351, 353, 346XP105.0085.37
Sprzęgło do pilarek Husqvarna H357XP, 359115.0093.50
Sprzęgło do pilarek Husqvarna H36, 41, 136, 141105.0085.37
Sprzęgło do pilarek Husqvarna H362XP, 365, 371XP, 372XP145.00117.89
Sprzęgło do pilarek Husqvarna H40, 45145.00117.89
Sprzęgło do wykaszarek Husqvarna H232R, 235R125.00101.63
Sprzęgło do wykaszarek Husqvarna H333R, 335RX145.00117.89
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H242240.00195.12
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H254XP254.00206.50
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H257260.00211.38
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H262XP272.00221.14
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H340, H340E226.00183.74
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H345, H345E, H346XP 42mm237.00192.68
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H346XP NE 44mm250.00203.25
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H350,351250.00203.25
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H353254.00206.50
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H357XP n/t 15mm260.00211.38
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H359213.00173.17
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H36, H136, H137127.00103.25
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H362266.00216.26
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H371XP, H372XP280.00227.64
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H40135.00109.76
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H45140.00113.82
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H51254.00206.50
Tłok kpl. do pilarki Husqvarna H570 49mm276.00224.39
Tłumik do pilarki Husqvarna H136,137, H141,142166.00134.96
Tłumik do pilarki Husqvarna H242, H246, H42162.00131.71
Tłumik do pilarki Husqvarna H254XP160.00130.08
Tłumik do pilarki Husqvarna H257, H262218.00177.24
Tłumik do pilarki Husqvarna H340, H345, H350, 346XP139.00113.01
Tłumik do pilarki Husqvarna H357XP, H359167.00135.77
Tłumik do pilarki Husqvarna H362, 365, 371XP, 372XP183.00148.78
Tłumik do pilarki Husqvarna H40, H45183.00148.78
Tłumik do pilarki Husqvarna H51, H55156.00126.83
Tłumik do pilarki Husqvarna H575XP, H570190.00154.47
Tłumik do pilarki Husqvarna H61, H268, H272186.00151.22
Tłumik do pilarki Partner P351, 350, 370 i Jonsered 2035, CS2137172.00139.84
Tłumik do wycinarki i wykaszarki Husqvarna H245RX, 245R, 240R183.00148.78
Tłumik do wycinarki i wykaszarki Husqvarna H250RX, 252RX, 250R182.00147.97
Tłumik do wykaszarki Husqvarna H232R, H235R N/T E-TEC152.00123.58
Tłumik do wykaszarki Husqvarna H323R136.00110.57
Tłumik do wykaszarki Husqvarna H343R180.00146.34
Wał korbowy kpl. do pilarki Husqvarna H254XP675.00548.78
Wał korbowy kpl. do pilarki Husqvarna H346XP, 351, 353660.00536.59
Wał korbowy kpl. do pilarki Husqvarna H357XP n/t 15mm651.00529.27
Wał korbowy kpl. do pilarki Husqvarna H365, 371, 372750.00609.76
Wał korbowy kpl. do pilarki Husqvarna H40, 45, 51, 55655.00532.52
Wał korbowy kpl. do wykaszarki Husqvarna H323R,H323R II322.00261.79